Pytania i odpowiedzi

Kiedy startuje sprzedaż kursu?

Sprzedaż kursu startuje 22 maja 2017 o godz. 6.00 rano.

Kiedy startuje kurs?

Kurs startuje 5 czerwca, lecz pracę z kursem możesz rozpocząć w dowolnym momencie (lecz nie przed 5 czerwca).
Moja obecność na kursie ma miejsce w czasie trwania kursu, czyli przez 21 dni (od 5 do 26 czerwca).

Na jak długo dostaję dostęp do kursu?

Na zawsze. Kupując mój kurs możesz wracać do niego kiedykolwiek (za tydzień, za kwartał, za rok), a on tu wciąż będzie czekał na Ciebie.

Czy kurs mogę zgrać sobie na komputer?

Tak, wszystkie elementy kursu (czyli audycje online, check listy, ćwiczenia, materiały), poza filmami, możesz pobrać do siebie na komputer. Filmy są zbyt "ciężkie".

Ile kosztuje kurs?

Kurs można kupić w dwóch wariantach cenowych.
W dniach 22-28 maja wersję STANDARD kursu kupisz za 249 zł. Od 29 maja do 2 czerwca wersja STANDARD kosztuje 299 zł.
Wersja VIP kosztuje 499 zł przez cały okres trwania sprzedaży.

Czym się różni wersja VIP od STANDARD?

WERSJA STANDARD to kurs online na platformie, prywatna grupa na FB odwiedzana i moderowana przeze mnie (ale nie codziennie!), nieograniczona ilość uczestniczek.
WERSJA VIP to kurs na platformie, prywatna grupa na FB, w której jestem codziennie i w której odpowiadam na WSZYSTKIE pytania WSZYSTKICH uczestniczek, dwa prywatne webinary TYLKO dla uczestniczek grupy VIP, indywidualny coaching mejlowy, odpowiadanie na Twoje pytania i wątpliwości, rekomendacje i podpowiedzi w czasie trwania kursu, ograniczona liczba uczestniczek - max 80!

Czy potrzebuję konta na FB, by korzystać z kursu?

Absolutnie nie! Uczestniczenie w grupie na FB jest dobrowolne. Z doświadczenia wiem, że w komentarzach pod danym modułem kursu dyskusje są równie aktywne i cenne dla uczestniczek. W poprzednich edycjach wiele uczestniczek nie zdecydowało się na udział w grupie FB i nie miały z tego powodu żadnych trudności.

Czy jest możliwość płatności w ratach?

Tak, system płatności T-pay, z którego korzystam, stwarza taką możliwość, jednak tylko od kwoty 300 zł, czyli jest to możliwe jedynie w przypadku opcji VIP.

Chcę podczas kursu uzyskiwać twoje porady i odpowiedzi na moje pytania. Która opcja jest dla mnie najlepsza?

Zdecydowanie wersja VIP. Kurs w wersji STANDARD i VIP wygląda tak samo, jednak znacząca różnica jest taka, że w wersji STANDARD realizujesz go w 100% SAMODZIELNIE, ewentualnie przy wsparciu innych uczestniczek. W wersji VIP natomiast masz gwarancję, że zajmę się KAŻDYM Twoim pytaniem i wątpliwością i odpowiem na nie!

Chcę kupić opcję VIP i skorzystać z Twojego wsparcia mejlowego. Czy mogę do ciebie pisać w dowolnej chwili?

Wsparcie mejlowe w opcji VIP trwa tylko i wyłącznie w czasie 21 dni kursu, czyli od 5 czerwca do 26 czerwca.

A co jak będę niezadowolona?

Nie ma takiej opcji :) A tak serio. Jestem bardzo pewna mojego kursu oraz efektów, które Ci przyniesie, gdyż mam setki zadowolonych uczestniczek, które zmieniły swoje życie. Jeśli jednak stwierdzisz, że kurs Ci w niczym nie pomógł i zgłosisz się do mnie w ciągu 30 dni od zakupu kursu, to zwrócę Ci CAŁĄ kwotę. Oczywiście będziesz musiała mi pokazać, że obejrzałaś wszystkie materiały i zrobiłaś wszystkie ćwiczenia, bo jedno Ci gwarantuję na 100% - jak nic nie zrobisz, to nic się nie zmieni!

Ile czasu potrzebuję codziennie na kurs?

Każdy moduł zajmie Ci codziennie maksymalnie 30 minut. Nie jest moim celem byś siedziała przed ekranem komputera, lecz byś dokonywała zmian w swoim życiu. Wszystkie filmy na kursie trwają maksymalnie 5 minut, a nagrania online 15. Do tego masz ćwiczenia, check listy i transkrypcje podcastów (jeśli wolisz czytać niż oglądać).

Czy od razu dostaję dostęp do całego kursu?

Nie. Dostęp dostajesz stopniowo - dzień po dniu. Nie chodzi bowiem o to, by zrobić kurs, lecz by nauczyć się organizacji i ogarniania siebie w czasie. Nie pozwolę Ci pędzić bez sensu do przodu, lecz każę Ci porządnie udoskonalić to, czego uczysz się teraz.

Czy codziennie czeka mnie praca?

Codziennie dostajesz dostęp do kolejnego modułu, ale nie każdy moduł jest wypełniony ćwiczeniami. Niektóre z nich (na przykład wszystkie niedzielne) to tzw. moduły podsumowujące, na których pokazuję Ci, co już powinnaś umieć. Dodatkowo w te dni dostajesz pewne inspiracje do przemyślenia i zastanowienia się, ale nie są to ćwiczenia do wykonania.

Jak mogę mieć pewność, że nauczę się organizacji online?

To proste. Od 10 lat uczę ludzi zarządzania sobą w czasie. Stałam już na tysiącach sal szkoleniowych. I z pełną świadomością powiem: "2-dniowe szkolenia nie działają". Nie działają dlatego, że przez 2 dni jesteś pełna inspiracji, a później nie robisz nic. W tym kursie masz 21 dni pracy, a dostęp do niego masz do końca życia.

Czy dostanę fakturę VAT?

Tak. Od 10 lat prowadzę firmę i jestem VAT-owcem. Jeśli przy płatności zaznaczysz okienko "Chcę fakturę VAT", to zostanie ona automatycznie wystawiona i przesłana na Twoje konto.

Jak mogę dokonać płatności?

Płatności możesz dokonać na stronie sprzedażowej kursu poprzez naciśnięcie guzika "Kup teraz". Możesz zapłacić przez system płatności T-pay lub przez PayPal.
Jeśli masz problem z zapłaceniem za kurs poprzez internetowy system płatności, napisz mejla na adres: pytania@paniswojegoczasu.pl. Na pewno coś poradzimy.

Jak dostanę dostęp do kursu?

Login i hasło będą aktywne dopiero od 5 czerwca, czyli w dniu, w którym startuje kurs.